قابل توجه همکاران عزیز،تجار و تولید کنندگان محترم اسباب بازی

 

کسب موفقیت های چشمگیر توسط بازی دان در مدت کوتاه فعالیت و استقبال گسترده هموطنان عزیز از خدمات بازی دان ما را بر آن داشت تا زودتر از زمان برنامه ریزی شده ، گامی دیگر جهت گسترش حوزه فعالیتهای بازی دان برداریم .
   در این راستا و پیرو درخواست های مکرر تجار گرامی و تولید کنندگان اسباب بازی ایرانی و خارجی مفتخریم به اطلاع برسانیم ، با بهره گیری از تخصص و تجربیات چندین ساله در زمینه تجارت الکترونیک و با صرف هزینه های مادی و معنوی قابل توجه بستری متمایز و منحصربه فرد جهت همکاری با تولید کنندگان و تجار گرامی فراهم نموده ایم.

   تدوین راهبردهای نرم افزاری و سخت افزاری جهت همکاری متقابل در پخش اسباب بازی و کالاهای فکری آموزشی می تواند نوید بخش یک همکاری همه جانبه و مستمر باشد.

   سیاست راهبردی بازی دان همکاری مستمر و برد-برد (win-win) با تجار و تولید کنندگان می باشد.بر این اساس از عموم متقاضیان همکاری که در دو حوزه تولید و وارادات و پخش اسباب بازی فعالیت می کنند دعوت می گردد تا درخواست و پیشنهادات خود را با تیم بازی دان در میان بگذارند.

قطعا تعامل و همکاری امروز شما و تیم بازی دان زمینه ساز رشد و تعالی فرصت های برابر برای فرزندان و عزیزان این سرزمین خواهد شد.

لذا بازی دان آمادگی خود را برای هرگونه همکاری اثر بخش و متقابل با شما ،ذیل قوانین جاری کشور عزیزمان اعلام می دارد.


زمینه های همکاری بازی دان با تولید کنندگان اسباب بازی ایرانی :

 

نمایشگاه آنلاین و تخصصی اسباب بازی ایرانی بازی دان با قابلیت های بسیار منحصر به فرد و تاثیر گذار دستاوردی بزرگ و گامی ارزشمند در جهت حمایت از تولید اسباب بازی ایرانی میباشد.

در این نمایشگاه محصولات تولید کننده با ذکر نام و نشان تجاری تولید کننده به همراه شرح تخصصی قیمت فروش تصاویر و حتی فیلم ویدئو به مصرف کننده و فروشندگان خرد و کلان اسباب بازی معرفی میشود و ضمن تبلیغات و برند سازی امکان فروش مستقیم خرد و کلان کالاهای تولیدی وجود دارد

بازی دان افتخار دارد که برای اولین بار در کشور پرچم برند های اسباب بازی ایرانی را در فضای مجازی برافراشته است و  برندهای ایرانی را در وب سایت تخصصی خود شانه به شانه برند های خارجی در معرض نمایش قرار داده است

برای دیدن نمایشگاه آنلاین اسباب بازی ایرانی اینجــــــا کلیک نمایید 

 


 

زمینه های همکاری بازی دان با وارد کنندگان اسباب بازی خارجی :


1- پخش اسباب بازی ها و سایر محصولات مرتبط شما در شبکه گسترده پخش اسباب بازی بازی دان .

2- حضور اختصاصی برند و لگو شما در نمایشگاه اسباب بازی خارجی  سایت تخصصی بازی دان (یا صفحه برندهای اسباب بازی خارجی) در نتیجه ایجاد یک ویترین زیبا از نشان تجاری و محصولات شما در رتبه های نخست گوگل در جهت برند سازی معرفی و فروش کلی و جزئی محصولات شما 

3- پشتیبانی حرفه ای و جامع تبلیغاتی از محصولات شما خارج از سایت بازی دان با بهره گیری از شبکه های اجتماعی روز ابزار ، تجارب و پتانسیل های دپارتمان تبلیغات و بازاریابی بازی دان.

با افتخار پذیرای سایر پیشنهادات شما هستیم


درصورت تمایل می توانید اطلاعات و پیشنهاد همکاری خود را در فرم اینترنتی ثبت اطلاعات همکاران ثبت نموده تا در اولین فرصت اداری با شما تماس گرفته شود.

پخش اسباب بازی و کالاهای فکری و آموزشی بازی دان بستری مطمئن و توانمند برای تجار تولید کنندگان و توزیع کنندگان محترم می باشد.

با بازی دان آسان و حرفه ای تجارت کنید